ברופין מקשיבים לך ללא הפרעה
התנסות מעשית, השמה וליווי במקום העבודה
תיאור

התנסות מעשית, השמה וליווי במקום העבודה

התנסות מעשית:

במהלך הלימודים, יעברו הסטודנטים "התנסות מעשית" (סטאז') בתפקידים שונים, על פי תחומי ההתמחות המקצועית שבחרו. מטרת ההתנסות היא ליישם את הלימודים, להכיר את סביבת העבודה ולעזור לסטודנטים לבחור את מקום העבודה המתאים עבורם.

התהליך מתחיל כבר במהלך הסמסטר השלישי ללימודים. הסטודנט מקבל הכוונה וליווי על ידי איש השמה המתמחה בהכוונה וליווי לתעסוקה. ההתנסות עצמה מתחילה בסמסטר הרביעי ללימודים, בהיקף של יום בשבוע והיא משולבת עם יומיים לימודים ברופין. במהלך הסמסטר החמישי, ההתנסות המעשית הינה בהיקף של יומיים בשבוע ויום לימודים אחד. סה"כ ההתנסות נמשכת כ 20 שבועות.

השמה לעבודה וליווי במקום העבודה:

לקראת סיום ההתנסות המעשית מתחיל שלב חיפוש העבודה. הסטודנט ואיש ההשמה המלווה אותו מחפשים מקומות רלוונטיים עבור הסטודנט. הסטודנט ייגש לראיונות עבודה ויתקבל לעבודה על פי מידת התאמתו לארגון המראיין. במידה ויתקבל, איש ההשמה המלווה אותו יעמוד בקשר עם המעסיק ועם הסטודנט על מנת להבטיח היקלטות טובה במקום העבודה. תהליך זה נמשך בין 3 ל- 5 חודשים ובכל מקרה לא יותר מ- 3 חודשים אחרי סיום הסמסטר החמישי.

תהליך ההשמה כולל סדנאות בתחומי התעסוקה, הכנה לראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים, חיפוש עבודה, הכרת שוק העבודה על היבטיו השונים ואיש השמה המלווה את הסטודנט לכל אורך התהליך. כל זאת במטרה להבטיח היקלטות מיטבית ככל הניתן במקום העבודה.

מטרת התוכנית היא מציאת עבודה לכל הבוגרים שלנו ולכן אנחנו נעשה את כל שביכולתנו על מנת לעזור לסטודנטים שלנו להתקבל לעבודה ולהיקלט במקום העבודה. התוכנית לא יכולה להבטיח קבלה למקום העבודה או היקלטות בעבודה.
למעלה מ 80% מהבוגרים שלנו השתלבו בהצלחה בשוק העבודה.
צור קשר
שלח