ברופין מקשיבים לך ללא הפרעה
שיקום מקצועי ביטוח לאומי
תיאור

שיקום מקצועי ביטוח לאומי

יש לך זכויות רבות בביטוח הלאומי, בוא להיוועץ איתנו איך לנצלם!!!
התכנית מוכרת ע"י המוסד לביטוח לאומי וסטודנטים שמוכרים על ידו זכאים למימון.


ביטוח לאומי
התוכנית מרופין לקריירה מוכרת ע"י המוסד לביטוח לאומי. המשמעות היא שסטודנט המוכר ע"י המוסד כזכאי לשיקום מקצועי יכול לקבל מימון של עד 80% מעלות התוכנית.

שיקום מקצועי ע"י המוסד לביטוח לאומי:
  • מגיע למי שמקבל לפחות 20% נכות.
  • העזרה תינתן בסיוע במימון לימודים אקדמאיים או הכשרה מקצועית אחרת.
  • עזרה וסיוע בדיור ובאבחונים נוספים (בכפוף לתקנות המוסד).

מי זכאי לשיקום מקצועי ע"י המוסד לביטוח לאומי?
תושב ישראל מגיל 18 ושלשה חודשים אשר עקב ליקוי גופני- רפואי , נפשי או שכלי זכאי לפנות לביטוח לאומי להכרה בנכות כללית. בעיות קשב מורכבות, קשות , חריפות או חמורות נחשבות כלקות רפואית לכל דבר. מגישים בקשה לוועדה רפואית ואם מקבלים לפחות 20% נכות אתה זכאי לשיקום מקצועי.

כיצד מקבלים את ההכרה (כלומר 20% נכות)?
צריך להגיש תביעה בטופס 7801 (המצורף כאן), למלא את הטופס ולצרף את האבחונים המתאימים. האבחון שנדרש הוא אבחון רפואי לבעיית קשב שנעשה ע"י פסיכיאטר או נוירולוג שההתמחות שלהם היא בעיית קשב. אנשים הסובלים מאפילפסיה , סכרת בעיות לב ,או בעיות רפואיות אחרות כולל בעיות נפשיות רגשיות זכאים גם הם לשיקום מקצועי (במידה ויוכרו ב 20% נכות). על מנת לקבל את זכויותיך, נדרשת הכנה נכונה והקפדה רבה בהכנת התביעה.

איך הצוות המקצועי של מרופין לקרירה יכול לעזור לך?
אנחנו במרופין לקריירה מדריכים את המעומדים ובני המשפחה איך להגיש את התביעה. יש לנו ניסיון רב עם סטודנטים רבים שעזרנו להם לנהל את התהליך מול המוסד לביטוח לאומי. אנחנו לא יכולים להבטיח הצלחה של התהליך אבל יכולים להמליץ מראש האם כדאי או לא כדאי לנסות. ברב המקרים, הסטודנטים שלנו קיבלו את ההכרה ע:י המוסד לביטוח לאומי!!!

מה עושים אחרי שמקבלים את ההכרה?
מי שמקבל 20 אחוזים ומעלה ממחלקת הנכות הכללית פונה למחלקת השיקום בביטוח לאומי . שם נפתח לו תיק ובודקים יחד אתו איפה מתאים לו ביותר לעשות את ההכשרה המקצועית. כיוון שהתוכנית שלנו מוכרת ע"י המוסד. הסטודנט יהיה זכאי לעזרה במימון מרבית העלויות של התוכנית.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון - 09-8303512 או להשאיר פרטים בטופס המצורף. 

להרשמה ולפרטים נוספים מלאו את הטופס

שלח